Bu Blogda Ara

İzleyiciler

15 Mart 2010 Pazartesi

king yarışma

11 Mart 2010 Perşembe
YENİ YARIŞMA İÇİN ÖNEMLİ DUYURU!!
SEVGİLİ KİNG DÜNYASI TAKİPÇİLERİ.İLK YARIŞMAMIZA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ SONUCU BİR HAFTA SÜRECEK YENİ BİR YARIŞMA HAZIRLADIK. BİRİNCİ YARIŞMAMIZA KATILMIŞ OLANLAR DA YENİ YARIŞMACILARIMIZ GİBİ KİŞİSEL BİLGİLERİNİ kingdunyasi@gmail.com ADRESİNE TEKRAR YOLLAMAK DURUMUNDADIR!!!
Gönderen kingdünyası zaman: 23:08 2 yorum
10 Mart 2010 Çarşamba
KİNG DÜNYASI YENİ HEDİYELER KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR!!!
KİNG TAKİPÇİLERİNE MÜJDE... DÜZENLEDİĞİMİZ İLK YARIŞMAMIZA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİYE TEŞEKKÜRLER. BİLDİĞİNİZ GİBİ KİNG'TEN THUNDERBİRD SAÇ KURUTMA MAKİNESİ KAZANAN YARIŞMACIMIZ NEŞE KILAVUZ OLMUŞTUR. KİNG EV ALETLERİ BU DEFA DA SİZLERE YENİ BİR YARIŞMA DÜZENLİYOR.YENİ YARIŞMAMIZ 11-18 Mart 2010 TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİ OLACAKTIR!

Blog üyelerine çekilişsiz, kurasız sürpriz hediyeler veriyor. Bayanların yanısıra bayların da katılabileceği bu yarışma bugüne kadar yapılan yarışmalara hiç benzemiyor. Kingdünyası.blogspot.com adresine üye olacak bir kişiye çekilişsiz ve kurasız Thunderbird Otomatik Döner Fırçalı Saç Kurutma Makinesi hediye... 1600-1800W’luk ısınma gücü, iki yöne otomatik dönen şekillendirici fırçası, serin hava ayarı, 3 ısı ve 2 hız ayarı bulunan Thunderbird’a ücretsiz sahip olmak için King blog’unu ziyaret etmeyi unutmayın.

King Dünyası’na adım atar atmaz şans kapısını aralayacak olan üyeler arasına sizler de katılın.

Hemen üye olun, hediyenizi kaçırmayın!

Kazananlar http://kingdunyasi.blogspot.com adresinde açıklanacaktır...

Çok kısaca yapılması gerekenler:
1.http://kingdunyasi.blogspot.com adresinde yer alan blogumuza izleyici olmak.
2.Blog sayfanızda kampanyamızı duyurmak.
3.www.king.com.tr'de yer alan King Ladies Club'a üye olmak
3.Üye olduktan sonra Ad, Soyad, Adres, Yaş, Meslek, E- Mail, Medeni Durum ve Gsm bilgilerinizi tam olarak doldurup kingdunyasi@gmail.com adresine yollamak.
YENİ YARIŞMACILARI BEKLİYORUZ..
Gönderen kingdünyası zaman: 23:35 35 yorum
08 Mart 2010 Pazartesi
KING'TEN THUNDERBİRD SAÇ KURUTMA MAKİNESİ KAZANAN TALİHLİMİZ BELLİ OLDU !
KING DÜNYASI'NIN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU YARIŞMAMIZ SONUÇLANMIŞTIR. KING'TEN BU HARİKA ÜRÜNÜ KAZANAN TALİHLİMİZ İSTANBUL'DAN SAYIN NEŞE KILAVUZ !!!

YARIŞMAMIZA KATILAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
Gönderen kingdünyası zaman: 07:26 15 yorum
26 Şubat 2010 Cuma
YARIŞMAMIZ 8 MART TARİHİNE KADAR DEVAM ETMEKTEDİR!!
KİNG DÜNYASI'NIN TAKİPÇİLERİ.. YARIŞMAMIZA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİZ. YARIŞMAMIZ 8 MART'A KADAR SÜRMEKTEDİR. KATILIN, ŞANSINIZI DEVAM ETTİRİN...
Gönderen kingdünyası zaman: 00:43 12 yorum
23 Şubat 2010 Salı
ÖNEMLİ DUYURU!YARIŞMA İÇİN BİLGİLERİNİZİ MUTLAKA MAİL ATMANIZ GEREKMEKTEDİR!
King Dünyası'nın değerli takipçileri! Yarışmamıza gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkürler! Yarışma duyurusunda yazdığımız gibi, lütfen yarışmaya katılanların AD,SOYAD,ADRES,YAŞ,MESLEK,MEDENI DURUM ve GSM bilgilerini sizlere ulaşabilmemiz için kingdunyasi@gmail.com adresine yollamaları gerekmektedir!!
Gönderen kingdünyası zaman: 23:57 9 yorum
22 Şubat 2010 Pazartesi
ÖNEMLİ DUYURU-KİNG LADİES CLUB'A ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTE!!!
HERKESE TEKRAR MERHABA.YARIŞMAMIZ İÇİN http://www.king.com.tr/kinguye.asp 'de yer alan King Ladies Club'a üye olmanız gerekmektedir!!!!

Gönderen kingdünyası zaman: 07:05 11 yorum
YARIŞMA HAKKINDA
LUTFEN DIKKAT...YARIŞMAMIZ İÇİN KENDİ BLOG SAYFALARINDA YARIŞMAYI DUYURANLAR ARASINDAN SEÇİM YAPILACAKTIR LUTFEN BLOGUNUZDA YAYINLAYINIZ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder